MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 15014341
nr 1501 4341
Fåtölj
+ fotpall. Funkis, 1930/1940-tal. Konstläder. Stämpelsignerad
Kondition: slitage, skador
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 7 november 2022
kl 19:10:12
31/10 22:27:59